200’den fazla ülkede bir milyarın üzerinde aktif kullanıcısı bulunan LinkedIn, dünyanın en önemli iş ağıdır. İster iş bağlantıları kurmak, ister işe alım, ister içerik pazarlamayla ilgili olsun. İş dünyasında görünmek isteyen herkes LinkedIn’de aktif.

Kişisel profiller, şirket profilleri, iş panoları, gruplar, haber akışı, LinkedIn reklamları – LinkedIn, son yıllarda oldukça sık ziyaret edilen bir iş pazarı haline geldi ve bugün tüm alanlardan iş adamları ve tüm sektörlerden şirketler için ilginç pazarlama fırsatları sunuyor.

İş platformu, personel alımı için Yetenek Çözümleri kapsamında uygun araçları bir araya getirdi. Profesyonelce tasarlanmış bir şirket sayfasından kariyer sayfasına ve ilgili İK pazarlama kampanyalarına kadar, LinkedIn’in özellikle önemli bir parçasıdır. LinkedIn, uygun çalışanlara şirket hakkında anlamlı bir fikir veren temiz işveren markası oluşturma fırsatı sunuyor. Bu aynı zamanda platformda sergilenebilecek boş pozisyonları da içerir.

LinkedIn aynı zamanda genel kurumsal iletişim için de mükemmel bir platformdur. Sosyal medya platformunu pazarlama ve iletişim stratejinize entegre etmenize destek oluyoruz ve çalışanlar ile şirket tarafı arasındaki etkileşim için size ipuçları ve püf noktaları veriyoruz.

LinkedIn iş ortamında reklam vermek için mükemmeldir. Sponsorlu içerikle potansiyel müşteri yaratma, farkındalığı artırma veya etkinlikleri tanıtma gibi hedeflere ulaşılabilir. Ancak LinkedIn’de kampanya oluşturmak da kolay değil. Doğru kampanya stratejisi, kampanyaların mantıklı yapısı ve ilgi çekici reklamların yanı sıra optimum hedef gruplarla iş hedeflerinize bizimle ulaşabilirsiniz. LinkedIn’in en iyi uygulama önerileriyle bunu nasıl yapacağınızı göstereceğiz.

LinkedIn’de yaşıyoruz! Sizinle birlikte en uygun içeriği ve erişim stratejisini geliştireceğiz, size verimli bakım ve yönetim araçlarını ve aldığınız verilerin profesyonel analizini göstereceğiz.

LinkedIn Yetenek Çözümleri Ortağıyız.
Ekibimiz LinkedIn sertifikalı uzmanlardan oluşuyor.