Facebook gibi Instagram da şu anda sosyal medya ormanının ayrılmaz bir parçası. Instagram’ın dünyanın her yerinden ayda yaklaşık 2 milyar aktif kullanıcısı var. 200 milyondan fazla şirket, markalarını, ürünlerini veya hizmetlerini sosyal medya platformunda iş profilleri adı verilen platformlarda sunuyor. Herkes en az bir firmayı takip ediyor ve alışveriş fonksiyonu giderek önem kazanıyor. Görüntü ve video platformunun önemi inkar edilemez.

İnsanlar arasındaki bağlantıya, gerçekten iyi içeriğe ve doğru yerleşime inanıyoruz. Böylece içerik gerçekten alakalı olanlara ulaşır.

Sloganımız şudur: Medya bütçesinin sürdürülebilir kullanımı olmadan içerik stratejisi olmaz. Benzersiz içeriğinizi ilhama aç hedef kitlenizin haber ve hikaye akışına yerleştirin ve Instagram Reklamları ile markanızın veya şirketinizin bilinirliğini artırın. Topluluğa içeriğin ne kadar harika olduğunu gösterin, web sitenizdeki ziyaretleri, satışları ve dönüşümleri artırın. Hedef grubunuzun Instagram profilinizden haberdar olmasını sağlayın. Instagram Stories ve Instagram Reels’teki videolarınızla oynayın. Instagram reklamlarının (Reklamlar) yaratıcı tasarımın yanı sıra, görsel açıdan oldukça talepkar kullanıcıların ilgisini canlı tutması ve etkili olabilmesi için sürekli takip ve kalıcı optimizasyon da gerekir.

Instagram’da hedef grubuma nasıl ulaşırım? Dikkati üzerime çekmek için hangi içeriği kullanabilirim? Gönderileri, hikayeleri veya makaraları kullanmam daha mı iyi? Instagram Alışveriş nasıl çalışır? Etkileyicilerin beni fark etmesini nasıl sağlarım? Hangi hashtagleri kullanıyorum?

Hedefimiz, markaları ve şirketleri yüksek alaka düzeyine sahip bir ortama yerleştirdiğimiz, iyi düşünülmüş içerik stratejileri ve reklam kampanyalarıdır.

META İŞ ORTAĞI
Ekibimiz Instagram sertifikalı uzmanlardan oluşuyor.