Arama motoru reklamcılığı veya arama motoru reklamcılığı (SEA), arama motoru optimizasyonu (Arama Motoru Optimizasyonu/SEO) ile birlikte çevrimiçi pazarlamanın en önemli iki aracından biridir.

Web sitenizi bulmanın samanlıkta iğne aramaya benzememesini sağlamak için internet pazarlamacılığı, doğru zamanda doğru anahtar kelimeleri gerektirir. Arama motoru pazarlamacılığında püf nokta genellikle ayrıntıda gizlidir.

Bir Google Ads veya Microsoft Ads (eski adıyla Bing) kampanyası hızlı bir şekilde oluşturulabilir ancak SEA’nın tehlikeleri ve iyi optmize olduğuna dikkat edilmelidir. Daha azı daha fazladır, kalite niceliğin önüne geçer. İlgili hedef gruplar arasında arama motoru sıralamalarında yerinizi arttırmak ve üst sıralarda yer almak ister misiniz? O zaman bir SEA kampanyası geliştirmenize ve uygulamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız; tek yapmanız gereken zili çalmak.

Google Ads pazarlaması, yanlış kullanıldığında satışlardan daha fazla maliyet yaratan oldukça karmaşık bir konudur. Ancak arama motorlarındaki organik konumlara ek olarak (arama motoru optimizasyonu yoluyla) arama motoru reklamcılığıyla da web sitenize nitelikli ziyaretçi çekmenin bir yoludur.

Size Google Ads kullanımı konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz ve şirketinizin Google Ads ile hedeflerine ulaşması için arama motoru pazarlamacılığı stratejileri geliştirmek üzere sizinle birlikte çalışıyoruz. Google Ads dönüşüm izleme ve Google Analytics’i kullanarak tam olarak hangi kampanyaların, hedef grupların, reklam metninin ve anahtar kelimelerin karlı olduğunu belirleyebiliriz. Google Ads ile web sitenizi, Google Arama’daki belirli anahtar kelimeler için arama ağı reklam ağında tıklama optimizasyonlu reklamlarla yerleştirme ve böylece web sitenizdeki, mağazanızdaki veya blogunuzdaki ziyaretçi sayısını ve diğer faktörleri artırma fırsatına sahip olursunuz. Google Görüntülü Reklam Ağı’na reklam (metin/resim) yerleştirmek ve böylece tüm İnternet kullanıcılarının neredeyse %90’ına ulaşmak da mümkündür. Google Ads kampanyalarınızı web sitenizin tanımlı hedeflerine göre sürekli analiz edip optimize ederek, pazarlama bütçenizi bu tür çevrimiçi pazarlamada en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Profesyonel arama motoru reklamcılığı yapmak ve Google reklamları yerleştirmek ister misiniz? Biz Bayram Dökmeci Tanıtım Ajansı, Microsoft Ads (eski adıyla Bing) için “Sertifikalı Google Premier Ortağı” ve “Akredite Profesyonel Şirket” statüsüne sahip Türk danışmanlık şirketlerinden biridir; sizin için bir yeterlilik garantisi ve arama motoru için mükemmel bir ortaktır pazarlama!

GOOGLE PREMIER VE MICROSOFT REKLAM ORTAKLARI
Bayram Dökmeci
Google Premier İş Ortağı
ve Microsoft Reklam Ortağı.